7 Kasım 2013 Perşembe

2014 Kısa Abiye Modelleri

2014 kısa abiye modelleri, abiye modelleri, pronoviasKısa abiyeler genelde genç hanımların tercih ettiği modeller oluyorlar. Daha olgun kadınlar uzun ve farklı tarzda modelleri kendine yakıştırıyor. Peki kısa abiye modelleri nerelerde ne zaman giyilmeli. Bence kısa abiyeler daha hareketli gecelerde, nişan, mezuniyet, parti gibi davetlerde giyilmeli. Hem daha rahat ve daha çekici.


Bu sene kısa abiye modellerinde gözüme ilk çarpan şey kabarık eteklere sahip modellerin fazlalığı. Eskiden dar kesim, vücudu saran modeller var iken şimdi, şu masallarda gördüğümüz kabarık abiye modelleri moda diyebilirim. Üst bölümlerde ise, transparan tüller ile çevrilmiş göğüs bölümleri, taşlar işe süslenmiş omuz ve yaka detayları, etek uçları dantelli modeller bir hayli revaçta denilebilir. Tek omuzdan bağlı modelleri, püsküllü kısa abiyeler, parlak kumaştan abiyeler diğer öne çıkan modeller olmakta. Renk olarak ise canlı renkler çok kullanılmış, kırmızı abiye, yeşil abiye ve mavi abiye sevenler yaşadı.

Bugün size pronovias'ın 2014 kısa abiye modellerinin foroğraflarını paylaşacağım Başka bir konuda tekrar görüşmek üzere.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder